Informatīvs pasākums vidusskolēniem par iespēju iegūt starptautisku izglītību


RTU Rīgas Biznesa skolas foto;biblioteka.lv
Ja tavs sapnis ir studēt labā ārzemju universitātē, iegūt starptautisku izglītību angļu valodā, ja vēlies padziļināti apgūt priekšmetus angļu valodā un veicināt savu intelektuālo attīstību, tad nāc studēt Londonas Universitātes "Starptautiskās sagatavošanas programmu augstskolai" ( University of London International Foundation Programme – turpmāk IFP programma) Rīgas Biznesa skolā.

28.augustā RTU Rīgas Biznesa skola aicina apmeklēt informatīvo pasākumu, kurā stāstīsim par Londonas Universitātes “Starptautiskās sagatavošanas programmu augstskolai”, kas pasaulē parasti paredzēta vidusskolu absolventiem, bet Latvijas talantīgākajiem un motivētākajiem skolēniem ir iespēja šādu programmu mācīties jau 11. klasē paralēli mācībām vidusskolā.

Pasākuma laikā būs iespēja satikt IFP programmas pasniedzējus. Kristīne Ševčenko izstāstīs, kāpēc matemātika ir svarīga un nepieciešama visiem - gan zinātniekiem, gan sociologiem, gan arī māksliniekiem. Ieva Raubiško izskaidros socioloģijas nepieciešamību vidusskolēna intelektuālajā attīstībā, bet Džesijs Tērners ( Jesse Turner ) izklāstīs akadēmiskās rakstīšanas nozīmi, kā arī dalīsies ieteikumos par studijām ārvalstīs. RBS Sagatavošanas centra universitātei direktore Tatjana Ginzburga sniegs sīkāku informāciju par Londonas Universitātes “Starptautiskās sagatavošanas programmu augstskolai” -  principiem, iestāšanās prasībām, mācību procesu, kā arī atbildēs uz jautājumiem. 

IFP programmā uzņemtie izcilie skolēni angļu valodā apgūs matemātiku un statistiku, ekonomiku, socioloģiju un starptautiskās attiecības, papildus tiek piedāvāta akadēmiskā rakstība, kā arī mācīšanās prasmes. Četru galveno priekšmetu apguvei paredzētas 150 akadēmiskās stundas. Tas nozīmē, ka jaunieši iemācās analizēt lietu kopsakarības un izvērtēt dažādus sabiedrības procesus vai situācijas no dažādiem skatu punktiem – ekonomikas, socioloģijas, starptautisko attiecību vai matemātikas viedokļa.  Tādējādi šī programma nodrošina arī skolēna intelektuālo attīstību.  Pēc programmas veiksmīgas apgūšanas un eksāmenu nokārtošanas jaunietis iegūst Londonas Universitātes sertifikātu.

Programmas saturu, akadēmisko kvalitāti un rezultātu objektivitāti nodrošinās Londonas Universitāte.  “Es ļoti lepojos ar to, ka visām mūsu programmām ir augsti standarti un kvalitāte. Mēs rūpīgi strādājam, lai dotu labāko mūsu skolēniem, un sagaidām, ka mūsu skolēni arī cītīgi mācīsies. Tajā pašā laikā mēs gribam, lai viņi bauda studijas, atrod jaunus draugus, attīsta jaunas intereses – un es ļoti priecājos, ka viņi to dara. Tātad, ja tavs sapnis ir mācīties labā universitātē Latvijā, Eiropā vai jebkur citur un esi motivēts, RBS Sagatavošanas centrs universitātei var būt atspēriena punkts!” uzsver RBS Sagatavošanas centra universitātei direktore Tatjana Ginzburga.

Uz pasākumu aicinām jauniešus, kas plāno studēt ārzemēs, vecākus, skolotājus, kā arī skolas karjeras konsultantus. Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu, aizpildiet tiešsaistes anketu līdz 26. augustam.

Pasākuma plānotā darba kārtība:

17:00 – 17:30 Reģistrācija

17:30 – 17:35 Ievads

17:35 – 18:00 Kas ir IFP? Tatjana Ginzburga, RBS Sagatavošanas centra universitātei direktore

18:00 – 18:15 “Matemātika nematemātiķiem” Kristīne Ševčenko (IFP programmas matemātikas                           un statistikas pasniedzēja)

18:15 – 18:30 Ieva Raubiško (IFP programmas socioloģijas pasniedzēja)

18:30 – 18:45 Džesijs Tērners (IFP programmas akadēmiskās rakstīšanas pasniedzējs)

18:45 – 19:15 Jautājumi un atbildes

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Materiāls tiks izmantots RBS vajadzībām.

 

Sīkāk informācija par IFP

Sīkāka info par Londonas Universitāti

Sīkāka informācija par RBS

 

RTU Rīgas Biznesa skola
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli