Aicina apmeklēt vieslekciju par vieglāku un ātrāku mērķu sasniegšanu


Daina Einberga public. foto
Lai realizētu savas ieceres, ar sapņošanu vien nepietiek - ir jārīkojas. Ikvienam no mums ir mērķi un dažādas vēlmes, kuras vēlamies īstenot. Vēlmes ir kā impulsi, kas virza mūs tuvāk reālai darbībai, bet vienmēr ir jautājums – kā nokļūt līdz mērķim, kā to sasniegt vieglāk un ātrāk? Atbildi uz šiem jautājumiem vieslekcijā (treniņā) "Mērķu sasniegšanas algoritmi - kā sasniegt vieglāk un ātrāk?" sniegs mērķu sasniegšanas eksperte, individuālās izaugsmes trenere, Biznesa augstskolas Turība prodekāne Daina Einberga (Kriviņa). Vieslekcija notiks 8. augustā plkst. 19:00 augstskolas telpās.

Vieslekcijā tiks stāstīts, kā ikvienu mērķi padarīt par progresa mērauklu, kas motivē un sniedz enerģiju. Šī būs citādāka un neierastāka vieslekcija, kas notiks treniņa formātā un apmeklētāji iesaistīsies praktiskā nodarbībā. Vieslekcijas laikā tiks sniegts ieskats mērķu sasniegšanas algoritmos, kas jau tiek izmantoti dažādās pasaules valstīs, kā arī būs iespējams uzzināt par biežāk pieļautajām kļūdām, ar kurām cilvēki mēdz sastapties ceļā uz mērķi. Katram dalībniekam pasākuma laikā tiks sniegta iespēja strādāt ar vienu no saviem mērķiem, lai saprastu, kā to sasniegt maksimāli viegli, ātri un strukturēti. Lekcijā iegūtās zināšanas būs lielisks pamats savas turpmākās izaugsmes veidošanai.

Daina Einberga (Kriviņa) ir mērķu sasniegšanas eksperte ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Viņa organizē un vada apmācības, forumus, darbnīcas, meistarklases, treniņus, nometnes u.c. pasākumus uzņēmējiem, pašvaldību, izglītības iestāžu un dažādu organizāciju pārstāvjiem. Dainas apmācību programmās ir piedalījušies aptuveni 7 000 dalībnieku 19 dažādās pilsētās Latvijā, kā arī Zviedrijā, Ukrainā, Krievijā un Francijā. Daina Einberga (Kriviņa) ir vadījusi vairāk nekā 2 100 koučsessiju stundas. Latvijas uzņēmēju un organizāciju vidū viņa pazīstama kā individuālās izaugsmes koučs un mentore, kā arī motivācijas offline un online programmu autore.

Aicināts ikviens interesents! Pasākums ir bezmaksas un nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Pasākums tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli