Uzņemšanas nakts ietvaros aicina uz brīvdabas kino un treniņu svaigā gaisā


public.foto
Treniņš svaigā gaisā, brīvdabas kino (filma "Bille") un iedvesmojoša lekcija "Mērķu sasniegšanas algoritmi - kā sasniegt vieglāk un ātrāk?" individuālās izaugsmes mentores Dainas Kriviņas vadībā – tas viss vienā vakarā. 8. augustā no plkst. 19.00 līdz pusnaktij Biznesa augstskolas Turība pasākuma "Uzņemšanas nakts" ietvaros. Aicināts ikviens interesents!

Pasākums “Uzņemšanas nakts” veidots ar mērķi sniegt iespēju iepazīt augstskolu, kas pastāv vairāk nekā 25 gadus. “Pasākums ir domāts ikvienam, ne tikai tiem, kas šobrīd meklē studiju iespējas. Vēlamies sniegt iespēju iepazīt mūs – Turību – uzzināt ko jaunu un vērtīgu un aktīvi pavadīt ceturtdienas vakaru, piedaloties dažādās organizatoru sarūpētās aktivitātēs. 8. augustā gaidīsim gan lielus, gan mazus,” stāsta Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Pasākuma pirmajā daļā plkst. 19.00 visi laipni aicināti piedalīties iedvesmojošā vieslekcijā (treniņā) "Mērķu sasniegšanas algoritmi - kā sasniegt vieglāk un ātrāk?" mērķu sasniegšanas ekspertes, individuālās izaugsmes mentores Dainas Kriviņas vadībā.

20.00 savos pieredzes (veiksmes un neveiksmes) stāstos dalīsies augstskolas studenti un absolventi. Tie, kam vairāk patīk aktīvā atpūta, tajā pašā laikā (plkst.20.00) augstskolas pagalmā aicināti piedalīties outdoor treniņā fizioterapeita un trenera Rolanda Admidiņa vadībā. Organizatori atgādina padomāt par piemērotu apģērbu un apaviem.

21.30 augstskolas pagalmā latviešu kino cienītājiem tiks demonstrēta 2018. gada filma “Bille” – kino visai ģimenei pēc Vizmas Belševicas darba motīviem. Pasākuma organizatori būs parūpējušies arī par popkornu. Tāpat visa vakara garumā būs iespēja doties ekskursijā pa Turības studentu pilsētiņu, baudīt mūziku, ko sarūpēs DJ Kārlis. Visa vakara garumā par labu atmosfēru rūpēsies TV24 ētera personība Aivis Ceriņš. Paralēli visām aktivitātēm ikviens studētgribētājs varēs iepazīties ar studiju programmām un iestāties augstskolā.

Aicināts ikviens interesents! Pasākums ir bezmaksas, nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

 

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli