Iespēja izvēlēties maģistrantūras studijas Atvērto durvju dienā


Atvērto durvju diena public. foto
Šovasar daudzi jaunieši ir iestājušies kādā no Latvijas augstskolām, taču tie, kuri vēl nav izvēlējušies savu tālāko izglītības ceļu, vēl nav nokavējuši, jo joprojām ir iespēja iepazīt augstskolas vidi un studiju programmas Atvērto durvju dienas pasākumā, ko rīko Biznesa augstskola Turība. Pasākums norisināsies 1. augustā plkst. 19.00, īpaši tiek gaidīti tie, kuri interesējas par maģistra līmeņa studijām.

„Uz Atvērto durvju dienu tiek aicināts ikviens topošais students. Tā būs iespēja iepazīt augstskolas vidi un piedāvātas studiju programmas, kā arī klātienē satikt mācībspēkus un fakultāšu vadību. Varbūt tieši saruna ar topošo pasniedzēju vai neliela ekskursija pa Turības studentu pilsētiņu palīdzēs pieņemt gala lēmumu. Lieliski, ja cilvēki neapstājas pie sasniegtā un turpina izglītoties, iegūstot arvien jaunas un noderīgas zināšanas. Mēs ar prieku gaidām ikvienu studētgribētāju, turklāt, iestājoties kādā no bakalaura studiju programmām līdz 10. augustam ir iespējams pretendēt uz kādu no budžeta vietām vai stipendijām,” stāsta Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Atvērto durvju dienā apmeklētājiem būs iespēja iejusties studenta lomā, paviesojoties auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvajās mācību telpās, Studējošo pašpārvaldes birojā u.c. Pirmā pasākuma daļa noritēs lekcijas formātā, kam sekos sarunas ar interesējošā studiju virziena pārstāvjiem, bet noslēgumā - ekskursija augstskolas teritorijā. Ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par augstskolu un studiju procesu.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli