RTA pārstāvji Erasmus+ programmas ietvaros apmeklē Bulgāriju


foto;www.rta.lv
Laika posmā no 26. līdz 28. jūnijam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Ekonomikas un pārvaldības fakultātes lektores Aija Čerpinska un Jeļena Volkova apmeklēja Bourgas Prof.Assen Zlatarov University Bulgārijā.

Vizītes laikā RTA mācībspēki tikās ar kolēģiem ārzemju augstskolā, aplūkoja studiju vidi, uzzināja vairāk par studiju virzieniem un starptautisko sadarbību. Tika docētas lekcijas par dokumentu pārvaldības, apdrošināšanas un ekonomikas jautājumiem, izvērtēts kopīgais un atšķirīgais Latvijā un Bulgārijā. Bourgas Prof.Assen Zlatarov University studenti tika informēti arī par iespējām studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Ekonomikas un pārvaldības fakultātē programmas Erasmus+ ietvaros. Prof.Assen Zlatarov Universuty mācībspēki atzinīgi novērtēja to RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studentu, kuri Erasmus+ programmas ietvaros studēja Rēzeknē, profesionālās prasmes, kompetences un aktīvu līdzdalību studiju procesā.

Kā norāda lektore Aija Čerpinska, brauciena laikā tika iegūta vērtīga pieredze darbā ar ārzemju studentiem. Diskusiju laikā nostiprināta sadarbība starp abām augstākās izglītības institūcijām, šīs vizītes laikā izvērtētas ilgtermiņa sadarbības iespējas nākotnē, akcentējot arī iespēju sadarbībai pētniecības jomā.

 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli