Aicina iepazīties ar studiju iespējām maģistrantūrā


Studentu pilsētiņa public. foto
Lai gan daudzās Latvijas augstskolās uzņemšana ir noslēgusies vai strauji tuvojas noslēgumam, Biznesa augstskola Turība visus, kas vēl nav izvēlējušies, taču vēlas turpināt izglītoties, aicina uz Atvērto durvju dienām. Īpaši tiek gaidīti tie studēt gribētāji, kuri interesējas par maģistra līmeņa studijām. Pasākums notiks 24. jūlijā plkst. 18.00 un tajā būs iespēja iepazīt augstskolas vidi, piedāvātās studiju programmas un spert nākamo soli karjeras attīstībā un personiskajā izaugsmē - jau maģistrantūras līmenī.

„Apsveicami, ka cilvēki neapstājas pie sasniegtā un turpina progresēt, iegūstot arvien jaunas un noderīgas zināšanas. Atvērto durvju dienā visiem studēt gribētājiem tiek sniegta iespēja iepazīt piedāvātas studiju programmas un augstskolu, kā arī klātienē satikt mācībspēkus un fakultāšu dekānus. Kas zina, varbūt tieši augstskolas atvērto durvju diena un tajā gūtie iespaidi palīdzēs pieņemt lēmumu. Vēlētos uzsvērt, ka, piemēram, maģistrantūras studijās tiesību jomā juristi ne tikai iegūst nepieciešamās prasmes darba tirgum Latvijā un pasaulē, bet papildus saņem zināšanas, kuras pēc augstskolas absolvēšanas ļaus sekmīgi nokārtot vienoto juristu profesionālās kvalifikācijas eksāmenu. Uz Atvērto durvju dienu tiek aicināts ikviens studēt gribētājs, stāsta Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Izglītība ir vērtība, kas nenoveco, tāpēc iesākto ceļu ir vērts turpināt! Laba izglītība ir neatņemams elements veiksmīgas karjeras izveidē, neatkarīgi no tā, vai cilvēks izvēlas veidot savu uzņēmumu, vai vēlas ieņemt vadošu amatu kādā jau esošā uzņēmumā vai iestādē. Nekad nevajag apstāties pie sasniegtā, ir jākāpj augstāk un jāiet tālāk, turpinot studijas kādā no maģistrantūras programmām, tāpēc ikviens interesents būs laipni gaidīts Atvērto durvju dienā.

Atvērto durvju dienas pasākums norisināsies brīvā atmosfērā - ārā, augstskolas pagalmā pie strūklakas. Pasākuma pirmā daļa noritēs neformālas lekcijas formātā, kam sekos sarunas ar interesējošās fakultātes pārstāvjiem, bet noslēgumā - ekskursija augstskolas teritorijā. Atvērto durvju dienu pasākums notiks 24. jūlijā plkst. 18.00.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli