Melngalvju nams aicina bērnus iestāties "Māsībā un Brālībā"


Publicitātes foto
Aizvadītā gada nogalē Melngalvju namā norisinājās unikāls pasākums – Svinīgā noskaņā Brīnumskapja Kaķītis Laķītis dibināja "Melngalvju māsību un brālību", kurā iestāties var ikviens bērns, kuru interesē aizraujoši stāsti, piedzīvojumi un vēsture.

Leģendas ir dažādas, bet viena no tām vēsta, ka pie Melngalvju brālības dibināšanas klāt bijis kāds Kaķīša Laķīša vecradinieks, un ļoti iespējams, ka melnā krāsa brālības un nama nosaukumā ir tieši viņa spilgti melnā kažoka nopelns. Godājot savu priekšgājēju, Kaķītis Laķītis nolēma leģendāro brālību atjaunot, pievienojot tai arī māsību.

Pirmie 1200 biedri jaundibinātajā māsībā un brālībā tika uzņemti Brīnumskapja balles laikā, kas ar bērnu čalām pieskandināja Melngalvju namu 2018. gada izskaņā.

Tomēr nekas nav nokavēts. Arī turpmāk aicināsim bērnus iestāties šajā noslēpumainajā organizācijā, piedāvājot tās dalībniekiem dažādus piedzīvojumiem bagātus ceļojumus un pasākumus Melngalvju namā.

Lai vienmēr būtu lietas kursā par aktuālo “Melngalvju nama māsības un brālības” informāciju un īpašajiem piedāvājumiem, aicinām vecākus, kā arī pašus bērnus, kuri jau lieto sociālos tīklus, sekot māsības un brālības kontiem sociālajos tīklos:

https://www.facebook.com/melngalvjumasibaunbraliba/

https://www.instagram.com/melngalvjumasibaunbraliba/

Tāpat arī ikdienā priecāsimies redzēt Melngalvju namā ģimenes ar bērniem, piedāvājot izzināt un iepazīt namu un tā ekspozīciju, sākot no viduslaiku pagrabiem un beidzot ar visgreznāko svētku zāli Rīgā.

Plašāka informācija par apmeklējumu: www.melngalvjunams.lv

Rīgas nami
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums