Valsts prezidents aicina Moldovu turpināt reformas, lai stiprinātu sadarbību ar ES


foto: presidents.lv
Valsts prezidents Raimonds Vējonis Eiropas Savienības Austrumu partnerības samita laikā tikās ar Moldovas premjerministru Pāvelu Filipu (Pavel Filip). Tikšanās laikā amatpersonas atzīmēja abu valstu ciešo sadarbību, kā arī aktīvo vizīšu apmaiņu.

“Moldovai ir jāīsteno sistēmiskas un nozīmīgas reformas. Tās ir būtiskas, lai panāktu plašu Moldovas un ES iedzīvotāju atbalstu Moldovas arvien ciešākai sadarbībai ar Eiropas Savienību,” norādīja Raimonds Vējonis.  Valsts prezidents aicināja Moldovu izmantot visas Asociācijas līguma sniegtās iespējas un ES sniegto atbalstu Moldovai, lai veicinātu valsts izaugsmi un iedzīvotāju labklājību.

Viņš apliecināja, ka Latvija turpinās atbalstīt Moldovas reformas, īstenojot attīstības sadarbības projektus. Šobrīd Latvija īsteno projektus mazo un vidējo uzņēmumu attīstības, ilgtspējīgas reģionālās plānošanas, kā arī agrārās un lauku politikas jomās. Latvijas eksperti darbojas arī vairākās Twinning programmās Moldovas atbalstam.

Ņemot vērā nepieciešamību mazināt propagandas un dezinformācijas radīto apdraudējumu, Raimonds Vējonis aicināja Moldovu sadarboties ar Latvijā izvietotajām institūcijām, kas uzkrājušas ievērojamu pieredzi šajā jomā: NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru un Baltijas mediju izcilības centru.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 89
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums