Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre pārstāvēs Latviju Eiropas Savienības tirdzniecības ministru padomē


foto;ru.tsn.ua
11. maijā Briselē notiks Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padome Kopējās tirdzniecības politikas jautājumos. Latvijas delegāciju vadīs Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Sanāksmē tiks pārrunāti aktuālie ES ārējās tirdzniecības jautājumi, tostarp ES antidempinga un pretsubsīdiju likumdošanas grozījumi, gatavošanās Pasaules Tirdzniecības organizācijas 11. Ministru konferencei šī gada beigās, kā arī labās prakses un idejas efektīvākai brīvas tirdzniecības līgumu piemērošanai. Tāpat tiks apspriests svarīgākais ES tirdzniecības sarunās ar Meksiku, Japānu un Dienvidu kopējā tirgus valstīm (Mercosur).

Eiropas Komisija dalībvalstis iepazīstinās ar šodien, 10. maijā, publicēto pārdomu dokumentu par globalizācijas iespēju izmantošanu (Reflection Paper on Harnessing Globalisation), jo īpaši tirdzniecības politikas aspektiem. Tas izstrādāts kā viens no vairākiem dokumentiem diskusijām par ES nākotni.

Ministri sanāksmē tiks informēti arī par ES–Mjanmas sarunām par ieguldījumu aizsardzības nolīgumu un par ES tirdzniecības attiecībām ar Čīli, Jaunzēlandi un Austrāliju saistībā ar plānoto tirdzniecības sarunu uzsākšanu ar šīm valstīm, kā arī autonomajiem tirdzniecības pasākumiem Ukrainai.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 89
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums