Kaljulaida: Igaunija nebīstas ne migrācijas, ne Krievijas


foto;rus.postimees.ee
Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) šonedēļ atklātā vēstulē reaģējusi uz Lielbritānijā strādājošajā mediju platformā EurActiv pausto, ka Baltijā valda bailes no migrācijas viļņa un Krievijas.

EurActiv ziņu redaktora Džeimsa Krispa (James Crisp) rakstā «Īsumā: Eiropas elites steidz slēpties Mutti brunčos» apskatīts Vācijas kalncleres Angelas Merkeles (Angela Merkel) lēmums iesaistīties cīņā par kancleres amatu uz nākamo amata pilnvaru termiņu, un apgalvots, ka Baltijas, Centrāleiropas un Austrumeiropas valstis «ir baiļu pārņemtas par migrāciju vai Krieviju», ziņo portāls Estonian World.

Kaljulaida atklātā vēstulē portālam EurActiv raksta: «Igaunija nekādā ziņā nav baiļu pārņemta ne par migrāciju, ne Krieviju».

«Pirmajā gadījumā mēs mierīgi īstenojam uzņemšanas programmu, par ko ES dalībvalstis vienojās. Bēgļi Igaunijā ierodas katru mēnesi, un mēs cītīgi strādājam, lai viņus integrētu Igaunijas sabiedrībā. Līdz šim neviens nav devies prom meklēt labākus dzīves vai siltākus laika apstākļus,» skaidro šoruden ievēlētā Igaunijas prezidente.

Attiecībā uz Krieviju viņa norāda: «Apzināmies savu ģeogrāfiskās atrašanās vietu un nelolojam nekādas ilūzijas par savu kaimiņu. Un tomēr mēs neesam vairāk norūpējušies kā mūsu sabiedrotie un līdzīgi domājoši partneri Eiropā».

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums