Investīcijas Baltijas nekustamo īpašumu tirgū arī šogad sasniegs 1 miljardu eiro slieksni


public. foto
Neskatoties uz Baltijas tirgus izaicinājumiem, arī 2019. gadā Baltijas reģionā investīcijas nekustamajos īpašumos varētu sasniegt vismaz vienu miljardu eiro, kas ir labs un stabils radītājs reģionam, bet tā noteikti nav maksimālā kapacitāte.

Tirgus apjomu ierobežo likviditāte un piedāvājuma kvalitāte, tāpat to iespaido pēdējā laika izmaiņas banku finansēšanas nosacījumos un pieaugošās būvniecības izmaksas. Šādos apstākļos alternatīvie finansējuma veidi un faktori, kas ietekmē tirgus spēju nodrošināt investoriem interesantu produktu, būs svarīga tēma 8. novembra BREL forumā, kas Rīgā jau 8. reizi pulcēs ietekmīgus nozares speciālistus no Baltijas jūras reģiona, Rietumeiropas un Ziemeļamerikas.

Pēdējos gados novērojama pastiprināta interese par Baltijas reģionu no starptautiskiem investoriem, īpaši tādiem, kas jau ir aktīvi CEE reģionā. Kā piemēru var minēt nesen notikušo darījumu Viļņā, kurā DEKA Immobilien par 156 miljoniem eiro iegādājās biroju centru Quadrum. Darījums pierāda, ka globāli tirgus spēlētāji novērtē ne tikai to, ka Baltijas reģions var nodrošināt veselīgu līdzsvaru starp īpašumu kvalitāti, tirgus riskiem un atdeves rādītājiem, bet arī izceļ īpašumu standartu, pēc kā tiekties, lai uzlabotu tirgus aktivitāti un likviditāti tajā.

Šī gada BREL forumā investīcijas un to piesaiste būs fokusā, Eastnine izpilddirektors Ķestutis Sasnausks (Kestutis Sasnauskas) runās par praksē pārbaudītām nekustamo īpašumu investīciju stratēģijām, tiks apspriests par sekmīgas nekustamo īpašumu projektu attīstīšanas faktoriem un finansēšanas tirgu Baltijā, kā arī notiks debates par būvniecības kompāniju ietekmi uz nekustamā īpašuma nozari. Turklāt foruma laikā tiks arī runāts par pilsētu ilgtspēju, modernu tehnoloģiju izmantošanu nekustamo īpašumu celtniecībā un ekspluatācijā, kā arī pilsētu attīstības stratēģijām. Gensler vadītāja un konsultējošā projektu direktore Kirstena Ritčī (Kirsten Ritchie) stāstīs par viedu un veselībai draudzīgu nākotnes ēku celtniecību jau šodien, Spacescape izpilddirektors Aleksandrs Stāle (Alexander Stahle) iepazīstinās ar nākotnes pilsētvides vērtībām Ziemeļeiropā, , Colliers San Francisco mazumtirdzniecības pakalpojumu viceprezidente Anna Natuneviča (Ann Natunewicz) analizēs nākamo patērētāju paaudzi, WeWork nekustamā īpašuma pārvaldīšanas direktors Salmans Saīds (Salman Saeed) pievērsīsies nomnieku prasību aplūkošanai un Empathic Building dibinātājs Tomi Teiko (Tomi Teikko) pievērsīsies vienai no šā brīža globāli aktuālākajām tēmām, kā digitālā pasaule maina nekustamo īpašumu biznesu.

Vairāk informācijas par BREL foruma programmu un runātājiem, kā arī reģistrācija ir pieejama mājaslapā www.brelforum.com. Forums notiks angļu valodā.

Forumu organizē Colliers International un iDEA HOUSE events.

Foruma partneri – Eastnine, Origo One, developed by Linstow Center Mangement, Kimmel Quarter, New Hanza Capital, Schneider Electric.

Sesijas atbalstītājs – Merks.

PAR COLLIERS INTERNATIONAL: Colliers International Group Inc. (Nasdaq:CIGI) (TSX:CIG) ir starptautiska komerciālā nekustamā īpašuma (NĪ) konsultāciju kompānija ar 400 uzņēmuma pārstāvniecībām 69 pasaules valstīs. Colliers International kompānijā strādā vairāk kā 15,400 NĪ speciālistu un brokeru. Uzņēmums Baltijā darbojas kopš 2004. gada, klientiem nodrošinot pilnu pakalpojumu klāstu – no visaptverošas NĪ koncepcijas izstrādes, investīciju konsultācijām un korporatīvajiem pakalpojumiem līdz projektu pārraudzībai, novērtēšanai, apsaimniekošanai un brokeru pakalpojumiem.

aģentūra Prospero
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums