LTRK aicina uz praktisku forumu "Aprites ekonomika: biznesa modeļu piemēri, iespējas un izaicinājumi"

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latvijas Vides investīciju fondu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, North Denmark EU Office un Enterprise Europe Network, 18.oktobrī, plkst. 11:00 organizē praktisku forumu "Aprites ekonomika: biznesa modeļu piemēri, iespējas un izaicinājumi", kas norisināsies izstāžu kompleksā "BT1", "Baltic Furniture 2019" izstādes ietvaros.

Par projektu “Circular PP” – aprites ekonomikas iepirkumiem un iespējām uzņēmumiem stāstīs Latvijas Vides investīciju fonda projekta vadītāja Zane Bilzēna, savukārt par to, ko tieši aprites ekonomika nozīmē uzņēmējiem iepazīstinās Latvijas Vides investīciju fonda projekta eksperte Jana Simanovska. Forumu moderēs Ansis Bogustovs.

Foruma laikā tiks prezentēti aprites ekonomikas labās prakses piemēri Latvijā, par kuriem stāstīs, “Pavasara mēbeles” dibinātāja un dizainere Alise Ābele, “Cafe M” dibinātāja un vadītāja Ulla Milbreta un konceptveikala “ZĪLE” zīmola menedžere Inta Romanovska. Tāpat būs labās prakses piemērs no Dānijas uzņēmuma “Højer møbler”, kam ir vairāk nekā 25 gadu pieredze mēbeļu ražošanā izglītības un mācību iestādēm, ar mērķi rūpēties par vidi, funkcionalitāti un dizainu. Uzņēmums veiksmīgi ir piedalījies aprites ekonomikas mēbeļu iepirkumā un pasākuma laikā dalīsies ar savu pieredzi, kas var būt noderīga gan Latvijas uzņēmumiem, gan pašvaldībām.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc aicinām interesentus reģistrēties forumam tiešsaistes linkā: http://ejuz.lv/aeforums.

Forums tiek organizēts Interreg pārrobežu sadarbības Baltijas Jūras reģiona programmas, projekta “Aprites ekonomikas veicināšana caur aprites ekonomikas pilota iepirkumiem un kapacitātes celšanu iesaistīto pušu organizācijās” ietvaros..


 


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums