SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" siltumenerģijas lietotājiem turpmāk būs vienots tarifs

Ceturtdien, 3.oktobrī, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" vienotu siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu tās darbības zonā. Līdz ar to gala tarifs siltumenerģijas lietotājiem no šī gada 11.novembra būs 59,62 EUR/MWh.

Vērtējot tarifa projektu, SPRK vairākkārtīgi komersantam pieprasīja papildu informāciju tarifu projekta precizēšanai. Tā rezultātā izskatīšanas gaitā izmaksas samazinātas par 1,57 EUR/MWh, salīdzinot ar sākotnēji iesniegto aprēķinu. Attiecīgi arī secināts, ka iesniegtie siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifi ir atbilstoši metodikai un ekonomiski pamatoti.

Komersants tarifu projektu iesniedza pēc SPRK pieprasījuma, ņemot vērā, ka 2018.gadā tika reģistrēts SPRK un saņēma licenci siltumenerģijas pakalpojumu sniegšanai Kandavas novada Kandavā, Vānes pagasta Vānes ciemā un Zantes pagasta Zantes ciemā. Līdz šim SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” tarifi nav bijuši apstiprināti SPRK.

Šobrīd SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” spēkā ir 2017.gadā Kandavas novada domes apstiprinātie siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi, kas ir atšķirīgi katrā pakalpojumu sniegšanas vietā, kur zemākais tarifs ir 52,38 EUR/MWh, bet augstākais – 68,48 EUR/MWh.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) kā daudznozaru regulators darbu uzsāka 2001.gada 1.septembrī ar uzdevumu realizēt sabiedrisko pakalpojumu regulēšanu enerģētikas, elektronisko sakaru, pasta, sadzīves atkritumu apglabāšanas un ūdenssaimniecības nozarēs.

SPRK ir neatkarīga institūcija, kas darbojas saskaņā ar likumu “Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” un regulējamo nozaru speciālajiem normatīvajiem aktiem, patstāvīgi pildot tam ar likumu nodotās funkcijas, pieņemot lēmumus un izdodot administratīvos aktus, kas ir saistoši konkrētiem sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un lietotājiem.

SPRK misija ir neatkarīgi un uzticami nodrošināt lietotāju un komersantu interešu līdzsvarošanu, veicinot sabiedrisko pakalpojumu attīstību.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK)
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums