LIAA kļūst par starptautiskā tīkla UBI Global dalībnieci

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir kļuvusi par starptautiska inkubatoru un akseleratoru tīkla UBI Global (https://ubi-global.com) stratēģisko partneri. UBI Global apvieno vairāk nekā 700 inkubatoru un akseleratoru no vairāk nekā 70 valstīm visā pasaulē.

UBI Global (https://ubi-global.com)  uzdevums ir apkopot pasaules inkubatoru un akseleratoru tīklu pieredzi un ekspertīzi. Organizācija katru otro gadu apkopo tās dalībnieku datus un darbības pārskatus pētījumā World Benchmark Study, lai atrastu vislabākās metodes un pieejas jauno uzņēmumu atbalstam un to straujas izaugsmes veicināšanai, kā arī noteiktu pasaules labākos biznesa inkubatorus un akseleratorus. Organizācija sniedz atbalstu biznesa inkubatoru un akseleratoru komandām, organizējot apmācības, konferences un samitus pieredzes apmaiņas veicināšanai visā pasaulē, izglītojošus mācību materiālus, dažādas komunikāciju platformas informācijas un zināšanu apmaiņai inkubatoru un akseleratoru pārvaldības pilnveidei. Tāpat UBI Global mērķis ir apvienot privāti un publiski finansētos inkubatorus un akseleratorus, lai veicinātu to sadarbību un labās prakses pārnesi.

LIAA Biznesa inkubatoru departamenta direktore Laura Očagova iecelta par UBI Global Inovāciju vēstnieci, lai īstenotu sadarbību starp UBI Global un stratēģiskajiem partneriem dažādās valstīs un reģionos. “Inovāciju vēstnieka uzdevums ir veicināt dažādas aktivitātes biznesa inkubatoros un to iesaisti UBI Global pasākumos, mācībās un pētniecībā. Piecpadsmit LIAA biznesa inkubatori veido plašāko biznesa uzsācēju tīklu Baltijā, kas apvieno vairāk nekā 400 uzņēmumus. Esam lepni, ka UBI Global ir atzinīgi novērtējis mūsu līdzšinējo pieredzi un ieguldījumu jauno biznesa ideju attīstībā,” norāda Biznesa inkubatoru departamenta direktore Laura Očagova.

LIAA biznesa inkubatoru dalība UBI Global dos iespēju iegūt starptautisku pieredzi, sadarbības partnerus, mentorus un idejas inkubatora sniegto atbalsta programmu attīstībai, novērtēt un pilnveidot biznesa inkubatoru progresu, piedalīties pasaules meistarklasēs, uzlabot inkubatoru pārvaldību un sasniegt maksimālu efektivitāti atbalsta programmu īstenošanā, kā arī iegūt jaunākos datus un informāciju par inkubatoru un akseleratoru darbību vispasaules mērogā.

Kopš LIAA biznesa inkubatoru izveides 2016. gada septembrī līdz 2018. gada beigām vairāk nekā 400 uzņēmumiem ir piešķirts inkubācijas atbalsts, un šo uzņēmumu kopējais apgrozījums sasniedzis 25 milj. eiro. LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Vairāk par UBI Global: https://ubi-global.com/
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ
Par inkubācijas programmu: https://youtu.be/jTis0NTX_A0

 

LIAA biznesa inkubator
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums