Valdība un ārvalstu investori diskutēs par aktuālajiem izaicinājumiem ārvalstu investīciju piesaistē


foto;Valsts kanceleja
Piektdien, 31. maijā, notiks 23. Latvijas valdības un Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) augsta līmeņa tikšanās. Šī gada diskusiju mērķis būs Latvijas konkurētspējas veicināšana ārvalstu investīciju piesaistē un uzņēmējdarbības vides pilnveidošana.

Tikšanās laikā ar ārvalstu investoru padomes locekļiem valdība diskutēs par iespējām attīstīt augstas pievienotās vērtības ekonomiku, risinājumiem darbaspēka pieejamības problēmai un valsts pārvaldes efektivitātes uzlabošanu. Tāpat investori un Ministru kabineta pārstāvji spriedīs, kā efektivizēt uzņēmēju un valsts pārvaldes digitālo komunikāciju un uzlabot Latvijas starptautisko reputāciju saistībā ar pērn publiskoto Moneyval ziņojumu.

Latvijas valdības un FICIL tikšanos vadīs Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un FICIL goda priekšsēdētāja Šarlote Norbija (Charlotte Norrby).

Latvijas valdības un FICIL augsta līmeņa tikšanās notiek kopš 1999. gada, to mērķis ir nodrošināt strukturētu informācijas un viedokļu apmaiņu starp investoriem un vietējiem politikas veidotājiem, lai uzlabotu uzņēmējdarbības vidi un sekmētu ārvalstu investīciju ieplūdi Latvijā. Latvijas valdības un FICIL ikgadējās sanāksmēs piedalās ministri, augsta līmeņa ierēdņi un FICIL biedru uzņēmumu vadītāji.

Valsts kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums