LTRK aicina uz forumu "Energoefektivitātes veicināšana uzņēmumos"

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus uz forumu "Energoefektivitātes veicināšana uzņēmumos", kas notiks 18.aprīlī, plkst. 9:30, Uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35, kas tiek rīkots projekta "EUREMnext" ietvaros.

Foruma laikā ikvienam klātesošajam būs iespēja uzzināt par projekta “EUREMnex” programmu, kā bez maksas iesaistīties pilotkursā, kas sāksies jau 23.maijā, eksperti informēs par energoefektivitātes aktualitātēm Latvijā, savukārt Attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārstāvji stāstīs par iespējām saņemt finansējumu energoefektivitāti veicinošu pasākumu veikšanai. Paredzēts, ka līdz pat 20 uzņēmumiem būs iespējas piedalīties bezmaksas apmācībās par energoefektivitāti, ko nodrošinās praktiķi.

“Mēs vēlamies, lai uzņēmumi būtu informēti par to, kas tiem, ir jādara, lai kļūtu energoefektīvāki , kā arī par to, kādu atbalstu iespējams saņemt, lai pozitīvi ietekmētu uzņēmuma ikdienas darbību un attīstību, un gūtu vislabākos rezultātus,” saka LTRK Projektu daļas vadītāja Līga Sičeva, piebilstot, ka šādi forumi ir noderīgi gan informācijas iegūšanai, gan arī jau konkrētu risinājumu uzzināšanai, tādēļ aicina ikvienu uzņēmēju pieteikties dalībai.

Energoefektivitāte ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijas, bet arī visas Eiropas Savienības mērogā, uzliekot konkrētus pienākumus valstij un uzņēmējiem ieviest dažādus pasākumus, kas savukārt spēs sekmēt gan uzņēmumu efektivitāti, gan arī ietaupīt līdzekļus. Lai palīdzētu komercsabiedrībām ieviest valsts uzliktos pienākumus, LTRK iesaistījies Eiropas Savienības fondu projektā “EUREMnext”, kā mērķis ir pārņemt Vācijas un citu Eiropas Savienības biznesa atbalsta organizāciju labāko praksi energoefektivitātes veicināšanas pasākumu ieviešanā uzņēmumos.

Projektu “EUREMnext” finansē ES fondu programma “Apvārsnis 2020”. Aktivitātes Latvijā ietver apmācību kursa “EUREM – Energopārvaldītājs uzņēmumā” bezmaksas pilotapmācību kursa organizēšanu uzņēmumiem, kā arī “EUREM” programmas pilnveidošanu un pielāgošanu Latvijas vajadzībām.

Plašāka informācija par forumu www.chamber.lv. Reģistrēties dalībai iespējams https://ej.uz/euremforums līdz 16.aprīlim.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums