LTRK prezidents tiksies ar Eurochambres prezidentu, lai pārrunātu sadarbību

Pirmdien, 8.aprīlī, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis un LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa dosies uz Briseli, lai tiktos ar Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (Eurochambres) prezidentu Kristofu Leitlu (Cristoph Leitl).

Tikšanās laikā ar K.Leitlu plānots pārrunāt Eiropas attīstības tendences un politiskos procesus, LTRK iespējas aktīvāk un jēgpilnāk iesaistīties savu biedru interešu pārstāvībā Eiropas institūcijās, stiprināt uzņēmēju eksporta kapacitāti trešo valstu tirgos un kopīgus nākotnes projektus.

“Latvija aktīvi sadarbojas ar Eurochambres un Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kamerām, lai kopīgi realizētu dažādus projektus, piedalītos darba grupās un aizstāvētu savas intereses, lai arī mūsu uzņēmumiem ikdienā būtu vieglāk strādāt un attīstīties,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis, piebilstot, ka šī organizācija apvieno ļoti lielus skaitu dažādu nozaru uzņēmumus, tādēļ pieredze, ko iespējams gūt sarunās ar Eurochambres vadību, noteikti noderēs arī LTRK darbības stiprināšanai.

Vizītes laikā plānotas arī tikšanās ar citu Eiropas valstu tirdzniecības un rūpniecības kameru vadītājiem lai pārrunātu esošo sadarbību un nākotnes projektus. LTRK kopīgi ar Zviedrijas TRK ir rosinājušas rudenī organizēt Baltijas – Ziemeļu TRK samitu Rīgā, kas būs viens no sarunu tematiem ar kolēģiem no Eurochambres.

Eurochambres apvieno 46 Eiropas valstu Tirdzniecības un rūpniecības kameras, tostarp Latvijas, un atbalsta savus biedrus jeb Eiropas uzņēmējus, kā arī to centienos radīt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Eiropas ekonomiskajā zonā. Tāpat tā arī veicina un atbalsta uzņēmumu centienus sadarboties ar trešo valstu tirgiem.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums