Ziemeļu un Baltijas valstu pilnvarnieki tiekas ar ASV nominēto kandidātu Pasaules Bankas prezidenta amatam

Pirmdien, 4. martā, Pasaules Bankas Ziemeļu un Baltijas valstu (Dānijas, Igaunijas, Islandes, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas, Zviedrijas) pilnvarnieki un viņu vietnieki Reikjavīkā, Islandē, tiekas ar ASV nominēto kandidātu Pasaules Bankas prezidenta amatam. Nominācijas process notiek līdz 14. martam. Līdz šim ASV ir vienīgā valsts, kas ir publiskojusi savu nominēto kandidātu. ASV izvirzītais kandidāts ir finanšu ministra vietnieks Deivids Malpass (David Malpass). Tikšanās Reikjavīkā ir daļa no Malpasa vizītēm Eiropā, lai tiktos ar Pasaules Bankas pilnvarniekiem.

Ar ASV kandidātu plānots pārrunāt Ziemeļu un Baltijas valstu prioritātes Pasaules Bankā un izprast Malpasa viedokli šajos jautājumos. Ziemeļu un Baltijas valstis sniedz nozīmīgu atbalstu Pasaules Bankai tās misijā veicināt iekļaujošu izaugsmi attīstības valstīs un realizēt bankas centrālo lomu klimata pārmaiņu darba kārtības īstenošanā.

Pilnu ziņu skatīt Finanšu ministrijas mājaslapā: http://www.fm.gov.lv/lv/aktualitates/jaunumi/starptautiska_finansu_sadarbiba/60064-ziemelu-un-baltijas-valstu-pilnvarnieki-tiekas-ar-asv-nomineto-kandidatu-pasaules-bankas-prezidenta-amatam.

Finanšu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli