LTRK aicina uz atvērto durvju dienu Rēzeknē

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus 7.martā plkst. 12:00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Atbrīvošanas alejā 115 k/4, Rēzeknē, apmeklēt atvērto durvju dienu, lai uzzinātu aktuālo informāciju par biznesa attīstības iespējām sadarbībā ar LTRK un citām organizācijām, kā arī piedalītos diskusijās par administratīvi teritoriālo reformu (ATR) un tās nozīmi Latgales reģionā.

Pasākumā uzstāsies LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Projektu pārvaldības un tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta vadītāja Lienīte Litavniece, kā arī pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Latgales plānošanas reģiona.

Dienas pirmajā daļā klātesošajiem būs iespēja rast ieskatu LTRK darbības pamatvirzienos un uzņēmējiem sniegtajā atbalstā biznesa izaugsmes veicināšanai Latvijā un ārpus tās, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Savukārt pēc tam notiks sarunas par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu, par ko diskusijas aizsāktas šā gada sākumā Zemgalē. Tajās aicināti piedalīties visi interesenti, lai paustu savu viedokli un uzzinātu uzņēmēju biedrības, VARAM un citu organizāciju redzējumu par tās ietekmi uz Latgales reģiona attīstību.

„Pašreiz LTRK aktīvi strādā pie ATR vadlīniju izstrādes, kas tiek veidotas, balstoties uz uzņēmēju redzējumu. To mērķis ir atrast gan uzņēmēju un iedzīvotāju, gan pašvaldību interesēm atbilstošāko reģionālās reformas modeli,” saka J.Endziņš, skaidrojot, ka veiksmīgai biznesa attīstībai būtiski apzināt un izvērtēt esošās nepilnības, kas ietekmē visas puses: „aicinām uzņēmējus būt aktīviem, lai kopīgiem spēkiem panāktu sakārtotas un uz attīstību vērstas biznesa vides izveidi reģionā un visā Latvijā.”

Aicinām reģistrēties pasākumam, aizpildot pieteikumu elektroniski šeit: https://ej.uz/LTRK_ADDRezekne, zvanot pa tel. 22428450 (Signe Obuhova) vai rakstot uz e-pastu signe.obuhova@chamber.lv.

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18192021
22232425262728
293031    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli