Ministru prezidenta birojā darbu uzsāk padomniece ārlietu jautājumos un ārštata padomniece stratēģiskās kom...

Ministru prezidenta birojā darbu uzsāk padomniece ārlietu jautājumos un ārštata padomniece stratēģiskās komunikācijas jautājumos.

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa birojā šonedēļ darbu ir uzsākušas divas jaunas padomnieces - štata padomniece ārlietu jautājumos Dana Goldfinča un ārštata padomniece Guna Šnore stratēģiskās komunikācijas jautājumos.

D. Goldfinča ir karjeras diplomāte, ar darba pieredzi Ārlietu ministrijā kopš 1998. gada. Viņa iepriekš ir strādājusi arī Latvijas vēstniecībā Ķīnā un vēstniecībā Japānā. Līdz šim Ārlietu ministrijā D. Goldfinča pildīja padomnieces - Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājas pienākumus. D. Goldfinča pārvalda latviešu, angļu, krievu, japāņu un ķīniešu valodu.

G. Šnorei ir plaša pieredze stratēģiskās komunikācijas jautājumos un liela mēroga komunikācijas projektu koordinēšanā. Novērtējot līdzšinējo G. Šnores ieguldījumu atbalsta sniegšanā valsts pārvaldes institūcijām komunikācijas koordinēšanā un plānošanā, K. Kariņš ir aicinājis viņu turpināt šo pienākumu pildīšanu. G. Šnore pārvalda latviešu, angļu, franču, vācu, krievu un itāļu valodas.

Valsts kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli