Ziemassvētku vecītis uzbur svētku sajūtu vairāk nekā 400 BKUS mazajiem pacientiem


public. foto
Šodien, 23. decembrī, Ziemassvētku vecītis rūķu pavadībā devās apciemot vairāk kā 400 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazos pacientus Torņakalna novietnē, lai uzburtu svētku sajūtu. Tā kā bērniem šis svētku laiks būs jāpavada slimnīcā, vecītis un rūķi katru mazo pacientu iepriecināja ar dāvanām un Ziemassvētku dziesmām.

Jau agrā rītā Ziemassvētku vecītis kopā ar saviem palīgiem, jautrajiem muzikālajiem rūķiem, devās apciemot Bērnu slimnīcas mazos pacientus, izstaigājot visas palātas un katram bērnam pasniedzot īpaši sagatavotu dāvanu.

“Ziemassvētku laikā bērni un ģimenes, kuriem jāārstējas slimnīcā, jo īpaši izjūt skumjas un ilgas pēc mājām. Daži bērni nokļūst slimnīcā īsi pirms vai tieši Ziemassvētku vakarā, tāpēc ļoti svarīgi viņus iepriecināt un radīt sajūtu, ka slimības dēļ nav jāzaudē iespēja svinēt svētkus. Visiem bērniem tas ir kā brīnums – ieraudzīt Ziemassvētku vecīti savā palātā, un šāds notikums stiprina ticību vēl citiem brīnumiem. Arī vecākiem, redzot savus bērnus uz brīdi tik laimīgus, tas ir liels atbalsts un aizkustinājums, kas dod spēku turpināt cīnīties par bērna veselību. Mīļš paldies mūsu Ziemassvētku vecītim – “Maxima Latvija”!", pateicību pauda Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

“Ziemassvētki ir gada gaišākais un skaistākais laiks, tādēļ vēlamies padarīt to priecīgu un brīnumiem pilnu arī tiem bērniem, kam diemžēl šie Ziemassvētki jāpavada slimnīcā. Esam pateicīgi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai par iespēju jau trešo gadu pēc kārtas iepriecināt bērnus un viņu ģimenes, kā arī slimnīcas personālu šajos Ziemassvētkos,” stāsta Jānis Beseris „Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors.

 

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

aprīlis 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi