Valsts prezidents pozitīvi vērtē ārvalstu tirdzniecības kameru Latvijā devumu valsts ekonomiskajā izaugsmē


foto; Ilmārs Znotiņš
9. septembrī Valsts prezidents Egils Levits tikās ar ārvalstu tirdzniecības kameru Latvijā pārstāvjiem un pārrunāja uzņēmējdarbības aktualitātes.


foto;Ilmārs Znotiņš

Tiekoties ar Lielbritānijas, Šveices, Īrijas, Norvēģijas un Zviedrijas tirdzniecības kameru valdes priekšsēdētājiem, E. Levits pauda gandarījumu par līdzšinējo sadarbību un akcentēja uzņēmējdarbības lomu Latvijas ekonomiskajā izaugsmē. Sarunas gaitā tika diskutēts par Latvijas nodokļu sistēmu, valdības un Valsts ieņēmumu dienesta darbu pie tās sakārtošanas un iespējamo attīstības scenāriju, lai mazinātu ēnu ekonomiku, palielinātu iedzīvotāju ekonomisko aktivitāti un veicinātu darbaspēka piesaisti. Tāpat tika pārrunāti likumdošanas jautājumi, kā stiprināt tiesiskumu, atbalstīt uzņēmējus un sekmēt valsts un iedzīvotāju labklājību.


foto;Ilmārs Znotiņš

Uzrunājot tirdzniecības kameru pārstāvjus, Valsts prezidents Egils Levits uzteica Ārvalstu investoru padomes Latvijā darbu, pilnveidojot Latvijas uzņēmējdarbības vidi, kā arī pozitīvi ieskicēja Latvijas–Lielbritānijas turpmākās attiecības, ņemot vērā Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības. Tāpat E. Levits klātesošajiem apstiprināja savu nostāju par aktīvu rīcību sociālās nevienlīdzības mazināšanā un tiesiskuma kvalitātes uzlabošanā Latvijā.

 

FOTO. Foto atsauce: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums