MTC "Staicele" atzīts par cietušo kriminālprocesā

Turpinās lietas izmeklēšana pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) lūguma par SIA Latvijas Futbola federācijas mācību un treniņu centru "Staicele" iepriekšējo amatpersonu veiktajām darbībām.

Šī gada 14. augustā LFF saņēma paziņojumu no Valsts policijas par to, ka MTC Staicele ir atzīts par cietušo kriminālprocesā par iespējamu noziedzīgu nodarījumu rezultātā radītiem mantiskiem zaudējumiem. Tas nozīmē, ka LFF deleģētam pārstāvim ir tiesības piedalīties konkrētā kriminālprocesā.

Pēc pērnā gada nogalē veiktajā auditā atklātajām iespējamajām nelikumībām MTC Staicele darbībā tika pieņemts lēmums ierosināt KNAB veikt pārbaudi par iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem, par kuriem atbildība paredzēta Krimināllikumā. LFF lūdza KNAB izvērtēt, vai bijušās mācību un treniņu centra (MTC) Staicele amatpersonas nav izdarījušas noziedzīgus nodarījumus. KNAB lietu pārvirzīja Valsts policijai, kam sekoja krimināllietas ierosināšana.

MTC Staicele audita rezultāti atklāja virkni nepilnību un neskaidrību, tostarp pakalpojumu sniegšanu zem to pašizmaksas, kā rezultātā bāze ilgstoši strādājusi ar būtiskiem zaudējumiem, sazarotu nodibinājumu tīklu ar neskaidriem mērķiem. Papildus tam MTC Staicele ir nodevusi vai apņēmusies nodot dažādiem nodibinājumiem vairākus savus īpašumus, kuru atgūšana var būt juridiski sarežģīta. Tāpat tika atklāti arī normatīvo aktu prasībām un MTC Staicele dalībnieku interesēm neatbilstošas rīcības ar nekustamajiem īpašumiem.

2009. gadā dibinātās SIA Mācību un treniņu centrs "Staicele" īpašnieki ir Latvijas Futbola federācija ar 77% daļu un Alojas novads ar 23% daļu. Tās pamatkapitāls ir 860 900 eiro.

Latvijas Futbola federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums