Valsts prezidents Raimonds Vējonis tiekas ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Trešdien, 2019. gada 27. martā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis tikās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, lai uzklausītu ministra redzējumu par veicamajiem darbiem un prioritātēm.

Tikšanās laikā Valsts prezidents un ārlietu ministrs pārrunāja aktuālākos ārpolitikas jautājumus, atzīmējot, ka tuvākajā laikā svarīga būs Latvijas interešu aizstāvība ES daudzgadu budžeta sarunās, Brexit jautājumi, Eiroparlamenta vēlēšanas. Tāpat būtiski turpināt darbu pie tālākas valsts drošības stiprināšanas, tajā skaitā finanšu sektora uzraudzības stiprināšanas, kas ir gan valsts drošības, gan reputācijas jautājums.

Raimonds Vējonis pauda atbalstu aktīvai diasporas atbalsta politikai, ņemot vērā valsts budžetā papildus piešķirtos līdzekļus diasporas izglītībai, medijiem un kultūras programmām, kā arī reemigrācijas veicināšanas pasākumiem.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis plānojis tikties ar visiem Krišjāņa Kariņa vadītās valdības ministriem, lai uzklausītu ministru redzējumu par viņu pārraugāmajās nozarēs veicamajiem darbiem un prioritātēm 2019. gadā un turpmākajos gados. Līdz šim Valsts prezidents jau ir ticies ar finanšu, ekonomikas, zemkopības, iekšlietu, satiksmes, veselības, vides aizsardzības un reģionālās attīstības, tieslietu un labklājības ministriem.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli