Ārlietu ministrija uzņēmējiem skaidro sankciju būtību un sniedz informāciju par sankciju režīmiem un veidiem


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 11. martā Ārlietu ministrijā notika publisks seminārs uzņēmējiem "Sankcijas Latvijā: Piemērošana un ievērošana".

Semināru vadīja Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta sankciju eksperte Elīza Grīsle, skaidrojot sankciju būtību un sniedzot informāciju par pastāvošajiem sankciju režīmiem un veidiem.

Tika arī prezentēts Ārlietu ministrijas 8. martā publicētais informatīvais materiāls (vadlīnijas) par sankciju efektīvu ievērošanu Latvijā.  Materiāls ir pieejams Ārlietu ministrijas mājaslapas sadaļas “Sankcijas” jaunajā atvērumā “Informatīvie materiāli”.

Vadlīnijas sniedz informāciju, kā notiek personu iekļaušana un izņemšana no sankciju sarakstiem, izņēmumu piemērošana un personu identificēšana, kā arī skaidro risku novērtējuma nepieciešamību visiem likuma subjektiem, tai skaitā, kas subjektiem būtu jāņem vērā, lai pildītu Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā noteikto pienākumu izveidot iekšējās kontroles sistēmas sankciju ievērošanai un risku pārvaldībai.

Lai regulāri saņemtu informāciju par aktualitātēm sankciju jomā, aicinām pierakstīties jaunumiem, sūtot pieprasījumu uz Ārlietu ministrijas informatīvo e-pastu: sankcijas@mfa.gov.lv.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 2728293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums