Ministru prezidents apstiprina padomnieku biroja sastāvu

Ministru prezidenta biroju vada Jānis Patmalnieks, kurš līdz šim bija Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks enerģētikas jautājumos.

K. Kariņa parlamentārā sekretāre ir Evika Siliņa, kura līdz šim bija iekšlietu ministra parlamentārā sekretāre.

Ministru prezidenta padomniece politikas plānošanas un komunikācijas jautājumos ir Ieva Zīberga, kura līdz šim bija K. Kariņa padomniece komunikācijas jautājumos Eiropas Parlamentā. I.Zīberga ir arī vieslektore Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātē.

K. Kariņa padomnieks ekonomikas jautājumos ir Jānis Upenieks, līdzšinējais ekonomikas ministra parlamentārais sekretārs, savukārt padomniece juridiskos jautājumos ir Ilze Skrodele, bijušās valdības vadītājas Laimdotas Straujumas juridiskā padomniece.

Lelde Līce-Līcīte turpinās pildīt padomnieces Eiropas Savienības jautājumos pienākumus Ministru prezidenta birojā.

Ministru prezidenta preses sekretārs ir Sandris Sabajevs, kurš līdz šim bija partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs.

Atbilstoši valdības sadarbības līgumam nosacījumiem K. Kariņa padomnieks demogrāfijas jautājumos ir Imants Parādnieks, Nacionālās apvienības valdes loceklis un sadarbības platformas “Demogrāfisko lietu centrs” vadītājs.

Valsts kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums