Latvijas basketbola izlase viesojas "Putnu fabrika Ķekava" ražotnē


public. foto
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības pārstāvji ciemojās pie izlases atbalstītājiem "Putnu fabrika Ķekava". Izlases pārstāvjiem bija iespēja iepazīties ar apstākļiem, kādos putni tiek audzēti un uzņēmuma īstenotajām metodēm, saistītām ar putnu labturību un biodrošību, kā arī ražošanas procesu – gaļas pārstrādi. Izlasi pārstāvēja galvenais treneris Arnis Vecvagars, galvenais izlases ārsts Mārtiņš Pulveris, menedžeris Emīls Toms un Latvijas jaunatnes basketbola līgas direktors Kaspars Cipruss.

 “Vistas gaļa ir neatņemama sastāvdaļa katra sportista ēdienkartē, īpaši pirms spēlēm, kad nepieciešams ātri uzņemt daudz enerģijas. Ciemošanās pie “Ķekava” sagrāva dažus mītus, kurus biju dzirdējis pirms kādiem gadiem desmit. Šodien mēs pārliecinājāmies, ka Ķekava produkcija, kura nonāk mūsu veikalu plauktos, patiešām ir tepat pierīgā izaudzēta, un ražošanas process ir sakārtots tik efektīvs un pārdomāts, ka gaļa ir augstākās kvalitātes un absolūti droša. Izrādās, ka ražošanas procesā tiek ievērota tikpat liela un pat lielāka disciplīna kā sportā, nodrošinot izcilību un augstas raudzes darba  rezultātu, “ savos iespaidos par vizīti “Putnu fabrikā Ķekava” dalās basketbola valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars.  
 Ienākot putnu mītnēs, sportistiem bija jāievēro īpaši stingra ikdienas rutīna – jāizmanto speciāls apģērbs un apavi, kā arī jāveic nepieciešamās higiēnas procedūras, lai garantētu maksimālu biodrošību ēkās, kurās tiek turēti putni. Striktais higiēnas un dezinfekcijas pasākumu komplekss nodrošina vistu augšanu neslimojot un tātad – bez antibiotikām.  
 “Šobrīd daudz uzmanības mediķi pievērš ne tikai pārtikas produktu šī brīža ietekmei uz uztura kvalitāti, bet arī uz vidi un sabiedrības veselību ilgtermiņā. Un meklē tādus produktus, par kuru kvalitāti un drošību var būt absolūti pārliecinātu. Viena no satraucošākajām problēmām, kas pasaulē strauji aug, ir noturība pret antibiotikām. Tapēc es kā ārsts redzu, cik būtiski ir ierobežot antibiotiku izmantošanu gan cilvēku ārstēšanā, gan veterinārijā,” stāsta Latvijas basketbola izlases galvenais ārsts Mārtiņš Pulveris. 
 Jau ziņots, ka Latvijas Basketbola savienība un “Putnu fabrika Ķekava” uzsāka sadarbību šī gada septembrī, noslēdzot līgumu par atbalstu Latvijas basketbola vīriešu izlases sportistiem līdz sezonas beigām.   

Matīss Stasjuns
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
293031    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli