Par Rīgas pilsētas izpilddirektora vietnieci ieceļ Ivetu Zalpēteri


foto: reitingi.lv
Rīgas domes pagaidu administrācija otrdien, 31.martā, ārkārtas sēdē par izpilddirektora vietnieci nolēma iecelt Ivetu Zalpēteri. Viņa no šodienas, 31.marta, pildīs izpilddirektora pienākumus Jura Radzeviča atstādināšanas laikā.

Zalpēterei ir plaša pieredze kapitālsabiedrību uzraudzībā un pārstāvībā, iepriekš strādājot VAS “Privatizācijas aģentūrā”, pārvaldot valsts kapitāla daļas t.sk. AS banka “Citadele” “Lattelecom” un “LMT”. Tāpat strādājusi par padomes priekšsēdētāju AS “Ventas osta”, valsts sekretāri Bērnu un ģimenes lietu ministrijā, kā arī Privāto tiesību departamenta direktori Tieslietu ministrijā. I. Zalpētere ir sniegusi arī juridiskās konsultācijas privātajā praksē septiņu gadu garumā. Tostarp Zalpētere ieguvusi tiesību zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē (specializācija - valsts un administratīvās tiesības).

Jau vēstīts, ka pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics ar 31. martu no amata atstādināja līdzšinējo pilsētas izpilddirektoru Juri Radzeviču,  pamatojoties uz bezatbildīgu darbu ārkārtējas situācijas laikā, veicot Rīgas pilsētas izpilddirektora un Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību kapitāldaļu turētāja pienākumus.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums