Uzņēmuma prioritātei jābūt drošībai un privātuma aizsardzībai


public. foto
Mākslīgajam intelektam (MI) ir spēja mainīt jebkuru nozari un organizāciju, tomēr, neskatoties uz to, ka MI sniedz bezgalīgas iespējas un ieguvumus, drošība un privātuma aizsardzība vēl joprojām ir diskutabls jautājums un izaicinājums šajā jomā. Tehnoloģiju uzņēmums Huawei ir ņēmis vērā, ka MI attīstība ir atkarīga no tā drošības un privātuma aizsardzības pārvaldīšanas, tādēļ pēdējās desmitgadēs tas nodrošinājis inovatīvu IKT infrastruktūru un viedās ierīces uzņēmumiem, valdībām, pārvadātājiem un individuāliem patērētājiem visā pasaulē.

“Mēs esam aizsākuši vairākas pārvaldības prakses, iekļaujot uzticamu tehnisko risinājumu plānošanu, lai atrisinātu iespējamās problēmas, ar kurām saskaras MI drošība un privātuma aizsardzība. Valdībai, standartizācijas organizācijām, tiešajiem lietotājiem un nozarei kopumā ir jāpanāk vienprātība un jāsadarbojas, lai izstrādātu jaunus uzvedības kodeksus, standartus un likumus, kas saistīti ar mākslīgo intelektu un tā lietošanas gadījumiem,” komentē Rikijs Čeņs, Huawei Technologies ģenerāldirektors Baltijas valstīs.

Nozares standarti un specifikācijas norāda, ka MI drošības un privātuma aizsardzības galvenie izaicinājumi ir tehniskā uzticamība, lietojumu veidi sabiedrībā, juridiskās prasības un atbildība. “Mūsu prioritāte ir drošība un privātums, nevis izmaksas, grafiki un funkcijas. Drošības procesi tiek iestrādāti produktu dzīves ciklos - no projektēšanas un izstrādes līdz pat piegādei,” norāda Rikijs Čeņs.

Huawei apņēmies nākamo piecu gadu laikā ieguldīt 2 miljardus ASV dolāru, lai izveidotu drošus, uzticamus un augstas kvalitātes produktus savā IKT infrastruktūrā. Uzņēmums ir parakstījis kiberdrošības līgumus ar vairāk nekā 3400 ar kiberdrošību saistītiem piegādātājiem visā pasaulē, liekot visiem partneriem nopietni uztvert drošības aspektu. Tāpat parakstīti datu apstrādes līgumi (DPA) ar vairāk nekā 1300 piegādātājiem. “Drošība nav tikai viens no virzieniem, kurā mēs pastāvīgi investējam - tā ir vērtība, kas kalpo par mūsu eksistences pamatu,” uzsver R.Čeņs.

Lai gan tehnoloģiju nozare vēl nav piedāvājusi vienotu mākslīgā intelekta definīciju, tā pamatīpašības ietver sarežģītu mērķu apstrādi un realizēšanu, dažādu datu apjomu savākšanu un apvienošanu, informācijas un zināšanu iegūšanu, patstāvīgu mācīšanos un automatizētu lēmumu pieņemšanu dažādos līmeņos. Savukārt komerciālā līmeņa MI galvenokārt ietver divu veidu lietojumprogrammas - uzņēmuma iekšējās lietojumprogrammas, kuras izmanto darba efektivitātes uzlabošanai, un lietojumprogrammas, kas nodrošina vertikālas nozares (piemēram, automatizāciju un spēju uzlabošana, inovāciju iedvesmošana).

MI aktivitātes ietver četras galvenās lomas - patērētājus/klientus, ieviešanas veidotājus, risinājumu sniedzējus un datu savācējus. Visas šīs pamatīpašības, lietojumprogrammas un galvenās lomas nodrošina pamatu Huawei MI drošības un privātuma aizsardzības pārvaldībai.

Par Huawei:

Huawei ir pasaulē vadošais informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) infrastruktūras un viedo ierīču piegādātājs. Izmantojot integrētus risinājumus četrās galvenajās jomās - telekomunikāciju tīkli, IT, viedierīces un mākoņpakalpojumi - mēs esam apņēmušies ieviest digitālus risinājumus ikviena cilvēka dzīvē, mājsaimniecībā un organizācijās, veidojot savienotu un viedu pasauli. Huawei kopējais produktu, risinājumu un pakalpojumu portfelis ir konkurētspējīgs un drošs. Atklātā sadarbībā ar ekosistēmas partneriem radām paliekošu vērtību mūsu klientiem. Mēs strādājam, lai sniegtu cilvēkiem iespējas, uzlabotu mājas dzīvi un iedvesmotu visu veidu organizācijas jaunām inovācijām. Huawei inovācijas ir vērstas uz klientu vajadzībām un pētījumos tiek ieguldīts ļoti daudz, koncentrējoties uz tehnoloģiskiem sasniegumiem, kas virza pasauli uz priekšu. 2018. gada beigās Huawei nodarbināja 188 000 darbiniekus un darbojās vairāk nekā 170 valstīs un reģionos. 1987. gadā dibinātais Huawei ir privāts uzņēmums, kas pilnībā pieder tā darbiniekiem.

Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet: www.huawei.com vai sekojiet mums:

http://www.linkedin.com/company/Huawei

http://www.twitter.com/Huawei

http://www.facebook.com/Huawei

http://www.youtube.com/Huawei

“Huawei Technologies” Baltijā
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

aprīlis 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 89101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi