LTRK prezidents A.Rostovskis kļuvis par EUROCHAMBRES Prasmju un uzņēmējdarbības komitejas līdzpriekšsēdētāju


Aigars Rostovskis public. foto
Par Eiropas lielākās uzņēmēju biedrības, kas apvieno 20 miljonu uzņēmumu, EUROCHAMBRES Prasmju un uzņēmējdarbības (Skills & Enrepreneurship) komitejas līdzpriekšsēdētāju kļuvis Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostosvkis.

Kopumā EUROCHAMBRES izveidotas piecas komitejas, kuru uzdevums ir rūpēties par uzņēmējdarbībai būtisku jomu attīstību, tostarp vienoto tirgu, mazo un vidējo biznesu, Eiropas ilgtspēju, u.c. Prasmju un uzņēmējdarbības komitejas līdzpriekšsēdētāja būs arī austriete Marta Šulca (Martha Schultz).

Šī komiteja ir atbildīga par to, lai darbaspēka zināšanas un prasmes atbilstu biznesa pieprasījumam, attīstot cilvēkresursu kapitālu, iesaistot darba tirgū jauniešus, kā arī rūpējoties par mūžizglītības programmu pieejamību.

“Zināšanas un talants ir tas, kas nodrošina uzņēmējdarbības attīstību un izaugsmi, bez gudriem cilvēkiem nav iespējams radīt preces un pakalpojumus, ko realizēt tirgū, tādēļ šī komiteja, kuras mērķis ir rūpēties par izglītības atbilstību biznesa nepieciešamībām, man šķiet ļoti nozīmīga, jo īpaši, ja vēlamies realizēt LTRK izvirzīto vīziju, ka Latvijai ir jābūt vietai, kur pulcējas talanti,” saka A.Rostovskis.

EUROCHAMBRES apvieno 46 Eiropas valstu Tirdzniecības un rūpniecības kameras, tostarp LTRK, un atbalsta savus biedrus jeb Eiropas uzņēmējus, kā arī to centienos radīt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Eiropas ekonomiskajā zonā. Organizācija apvieno vairāk nekā 20 miljonus dažāda lieluma uzņēmēju.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2600 individuāli biedri un aptuveni 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2018.gadā pārsniedza 16,75 miljardus eiro. Kopējais pārstāvēto juridisko biedru skaits ir lielāks par 5700.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

aprīlis 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 89101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi