Noteikti labākie veikali Drogas Latvijā un Lietuvā


Drogas labakais veikals
Par labāko veikalu Drogas Latvijā šogad atzīts veikals Siguldā, Vidzemes šosejā 16, bet Lietuvā šo titulu ieguvis veikals Pluņģē, Senamiescio 7. Balvā par izcilo darbu abu veikalu vadītājas saņems braucienu uz Guandžou pilsētu Ķīnā, kur piedalīsies AS Drogas mātes uzņēmuma A.S. Watson Group grandiozajā Pasaules labāko veikalu apbalvošanas ceremonijā kopā ar šīs mazumtirdzniecības grupas kolēģiem no visas pasaules.

AS Drogas iekšējā konkursā, kas norisinājās jau ceturto reizi, sīvā konkurencē 2019.gada garumā sacentās visi Latvijas un Lietuvas Drogas mazumtirdzniecības tīkla veikalu kolektīvi. Lai iekļūtu finālā, veikaliem bija jāuzrāda izcili darbības rādītāji dažādos aspektos – sākot ar ikdienišķu kārtības ievērošanu un beidzot ar augstiem pārdošanas, klientu apkalpošanas rezultātiem un ļoti labām atsauksmēm no veikala klientiem.

Veikalu-finālistu komandas konkursa noslēgumā saņēma izaicinošus papildu uzdevumus, kuros bija jāpierāda spēja saliedēt spēkus, čakli piedaloties dažādās uzņēmuma iekšējās komunikācijas un sociālās atbildības aktivitātēs, kā arī jāsagatavo prezentācija par tēmu “Kāpēc esam labākais veikals?”, kas pārliecinoši jāprezentē milzīgas kolēģu auditorijas priekšā.

Labāko Latvijas Drogas veikalu Top trijniekā šogad iekļuva arī Drogas veikals Cēsīs, Raiņa ielā 26/28, un Rīgā, Biķernieku ielā 143.

2019.gada labākā veikala Drogas Latvijā vadītāja Evija Nabaža: “To var paveikt tikai visa komanda kopā, tādēļ liels paldies maniem kolēģiem par lielisko darbu un atbalstu! Biju ļoti pārsteigta par uzvaru. Līdz pat asarām, dzirdot savu vārdu! Jo mūsu mērķis bija piedalīties, būt aktīviem, nevis uzvarēt. Prieks, ka izturējām līdz galam un nenolaidām rokas – īpaši konkursa finālā, kad vairāki darbinieki slimoja. Tad tiešām izjutām, ka esam “viens par visiem, visi par vienu” un varam gāzt kalnus.”

Brauciens uz Ķīnu 2020. gada martā sakritīs ar Evijas 10 gadu darba jubileju Drogas veikalā Siguldā, kur pēdējos divus gadus viņa ieņem veikala vadītājas amatu. Tas būs Evijas pirmais lidojums un tāpat kā Lietuvas labākā Drogas veikala vadītājai Laurai Grigalauskienei tālākais ceļojums dzīvē. Arī Laura ir ilggadēja uzņēmuma darbiniece – Drogas veikals Pluņģē ir viņas pirmā un vienīgā darbavieta kopš 2011. gada.

Par AS Drogas mātes uzņēmuma A.S. Watson Group 2019.gada Pasaules labāko veikalu apbalvošanas ceremonijas vietu šogad izvēlēta Ķīnas pilsēta Guandžou, jo tieši tur 1820.gadā tika dibināta aptieka “The Canton Dispensary”, kas vēlāk pārtapa uzņēmumā A.S. Watson Group.

Par AS Drogas

AS Drogas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 144 veikaliem Latvijā un Lietuvā. Latvijā Drogas ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 90 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali Drogas. AS Drogas Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1 300 darbiniekus. No 2004. gada AS Drogas ir mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group uzņēmums.

Par A.S. Watson Group

Dibināts 1841. gadā, A.S. Watson Group ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 15 200 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā. Katru gadu 5.2 miljardi pircēju un lojalitātes programmu dalībnieku iepērkas grupas 12 mazumtirdzniecības zīmolos gan klātienē veikalos, gan interneta veikalos. A.S. Watson Group nodarbina vairāk nekā 140 000 darbinieku visā pasaulē.

A.S. Watson Group ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta CK Hutchison Holdings Limited sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

Apmeklējiet www.aswatson.com, lai iegūtu padziļinātu informāciju par A.S. Watson Group un tās zīmoliem. Tāpat saziņa iespējama digitālajos kanālos (interneta veikalos, sociālajos tīklos, mobilajās lietotnēs u.c.); sīkāka informācija http://www.aswatson.com/our-customers/digitalasw/

 

AS Drogas
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

aprīlis 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 89101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi