Mežpils alus izsludina ikgadējo mājbrūvētāju konkursu "Mežpils prove"


Publicitātes foto
2018. gada 10. decembrī Mežpils alus sadarbībā ar Rimi Latvia izsludina dalībnieku pieteikšanos ikgadējam un nu jau par tradīciju kļuvušajam mājbrūvētāju konkursam "Mežpils prove" 2019. Šogad entuziasti ir aicināti vērtēšanai iesniegt beļģu tipa "Saison" alus paraugus.

Konkursa pretendenti pieteikumus dalībai konkursā un alus paraugus var iesniegt līdz 2019. gada 15. martam. Viens dalībnieks var iesniegt žūrijas izvērtēšanai ne vairāk par diviem “Saison” alus paraugiem.

“Beļģu “Saison” alus veida pirmsākumi ir meklējami Valonijā, franču valodā runājošā Beļģijas lauku reģionā. “Saison” alum piemīt zeltaina vai gaiša dzintara krāsa, pienains raksturs, augļaina garša un aromāts, kā arī augsts karbonizācijas līmenis. Tā brūvēšanai tiek izmantots īpašs rauga veids, kas alum piešķir savdabīgu un unikālu raksturu. “Saison” tradicionāli tiek brūvēts gada vēsākajos mēnešos, un baudīts vasarā, kaut gan mūsdienu aldari to brūvē visa gada garumā,” stāsta Andris Rasiņš.

Gan finālistus, gan uzvarētāju 20. martā noteiks ekspertu komisija, kurā piedalīsies Latvijā pirmais sertificētais alus someljē Andris Rasiņš, Rimi Latvia kvalitātes vadītāja Māra Tamane un citi žūrijas dalībnieki. Konkursa uzvarētājs iegūs iespēju brūvēt savu alu Aldara vēsturiskajā alus darītavā 9500l apjomā, pārdot to Rimi lielveikalos, kā arī pilnībā apmaksātu braucienu uz vienu no pasaulē labākajiem alus festivāliem “MBCC 2019” Kopenhāgenā, Dānijā. Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems dāvanu kartes no interneta veikala bruvepats.lv.

“Mēs esam priecīgi, ka jau otro gadu esam “Mežpils Proves” konkursa neatņemama daļa. Šī sadarbība dod mums iespēju paplašināt Rimi veikalu dzērienu sortimentu, piedāvājot aizvien plašāku Latvijā brūvēto eksperimentālo alus veidu klāstu. Mēs ar prieku novērojam, ka “Mežpils prove” paliek par svarīgu un gaidītu ikgadējo notikumu alus nozarē, attīsta alus lietošanas kultūru reģionā un parāda alus pasaules dažādību,” komentē Māra Tamane, Rimi Latvia kvalitātes vadītāja.

Mājbrūvētāju konkurss “Mežpils prove” tiek rīkots jau piekto gadu un ar katru gadu pulcē arvien vairāk alus profesionāļus un entuziastus, iepazīstinot sabiedrību ar labākajiem Latvijas alus mājbrūvētājiem.

Plašāka informācija par konkursa norisi un pieteikšanas kartību: www.mezpilsalus.lv/prove2019.

Mežpils alus
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums