No Kuriļu salām ar mīlestību: "Kaspersky" atbalsta ekspedīciju uz Kuriļu salām, lai pievērstu uzmanību šā apvidus ...


Kaspersky_Kurils expedition. public. foto
No Kuriļu salām ar mīlestību: "Kaspersky" atbalsta ekspedīciju uz Kuriļu salām, lai pievērstu uzmanību šā apvidus ekoloģiskajai vienreizībai un problēmām

10.07.2019.
Jevgeņijs Kasperskis kopā ar slavenu vides aizsardzības aktīvistu, kinematogrāfistu un fotogrāfu grupu ir devies 12 dienu ekspedīcijā, lai pētītu vienreizīgo ekosistēmu un veicinātu izpratni par vides problēmām vienā no planētas visattālākajām un visvairāk apdraudētajām salu virknēm — Kuriļu salās.

Petropavlovskā-Kamčatskā aizsāktā ekspedīcija virzīsies gar Kuriļu salu virkni, pētot Onekotanu, Ušiširu, Simuširu, Urupu un Kunaširu. Tajā ir apvienojusies izcila vides aizsardzības aktīvistu, dēkaiņu, kinematogrāfistu un fotogrāfu grupa, tostarp Renāns Ozturks, Teilora Rīsa, Kriss Burkards, Teds Hesers, Džefs Kērbijs un Rišī Sugla. Kopā viņi pētīs Kuriļu salu vienreizīgo ekosistēmu un ietekmi uz salu virknes vidi, kā arī uzkāps iežu veidojumā Ušiširas salā. Piedzīvojuma kopsavilkums būs dokumentālā filma, kas plašākai sabiedrībai sniegs zināšanas par Kuriļu salu skaistumu.

Ekspedīciju atbalsta Pasaules dabas fonda Krievijas nodaļa, kas sniedz vides konsultācijas, lai palīdzētu radošajai grupai iepazīt vietējo dzīvo dabu un jūras dzīvi un izprast pašreizējās vides problēmas šajā apvidū.

Jevgeņijam Kasperskim šī ir otrā ekspedīcija uz Kuriļu salām — iepriekš viņš tās apmeklēja 2014. gadā ar ekskursiju kuģi un bija satriekts par to mežonīgo, neskarto skaistumu. Tomēr Kuriļu salas ir briesmās pārmērīgas nozvejas, okeāna piesārņojuma un citu vides apdraudējumu dēļ, un ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību šai izcilajai planētas daļai, kam ir nepieciešams atbalsts un aizsardzība, lai tā paliktu tikpat vienreizīga kā pašlaik.

Kuriļu salas ir viena no aizraujošākajām vietām, ko jebkad esmu apmeklējis, ar vienreizīgu klimatu un satriecošām ainavām. Es ceru, ka tās apmeklēs un iepazīs vairāk ļaužu, taču tās ir grūti sasniedzamas bez pienācīgi sagatavotas ekspedīcijas. Tieši tāpēc, kad es uzzināju par Renāna Ozturka sapni apmeklēt Kuriļu salas un viņa kopējo aizraušanos ar šādu attālu vietu izpēti, es nolēmu palīdzēt īstenot viņa sapni un uzaicināju viņu ekspedīcijā uz turieni. Būs lieliski iepazīt Kuriļu salas kopā ar speciālistu grupu, kas veiks vides pētījumus un filmēs ekspedīciju. Turklāt mēs ļoti augstu vērtējam Pasaules dabas fonda Krievijas nodaļas atbalstu šai ekspedīcijai: tās eksperti mūs konsultēs par vietējo dzīvo dabu un jūras dzīvi un palīdzēs mums labāk izprast šī apvidus problēmas. Es ceru, ka kopā mēs paaugstināsim izpratni par šo ievērojamo vietu, kas ir pelnījusi aizsardzību, uz ko tieši aicina mūsu ekspedīcija,” sacīja „Kaspersky” vadītājs Jevgeņijs Kasperskis.

Dokumentālā filma, ko uz kuģa izveidos slavenu kinematogrāfistu komanda, veicinās šī ekspedīcijas mērķa sasniegšanu, dodot ļaudīm iespēju iepazīt salu brīnišķīgo dabu un pievēršot uzmanību pašreizējai ekoloģiskajai situācijai šajā apvidū. Tā arī parādīs, kā jaunās tehnoloģijas sniedz mums zināšanas par vienreizīgām, bet grūti sasniedzamām vietām, piemēram, Kuriļu salām, un kā „Kaspersky” padara šīs tehnoloģijas drošas, lai ikviens varētu izmantot to piedāvātās iespējas.


Kaspersky_Kurils_Paramushir. public.foto

Mēs vēlamies parādīt ne tikai šīs attālās zemes strēles skaistumu, bet arī trauslumu,” sacīja fotožurnālists un dokumentālists Renāns Ozturks. „Bet, lai izlauztos cauri troksnim un ietekmētu sabiedrības apziņu, mēs nevaram vienkārši pavizināties ar kuģi, uzņemt skaistas fotogrāfijas un cerēt ka daži mediji to atspoguļos. Tāpēc mēs sapulcinājām kinematogrāfistu, fotogrāfu un vides aizsardzības aktīvistu grupu, lai nodrošinātu jēgpilnu un plašu šīs vietas atspoguļojumu. Mēs izveidosim dokumentālo filmu par to visu, ieskaitot pirmo uzkāpšanu iežu veidojumos un īstu lauka izpēti, jo tieši šāds saturs mūsdienās patiešām rada izpratni.”


Kaspersky_Kurils_Ocra. public.foto

Ekspedīcijas tiešraide būs skatāma jaunajā digitālajā platformā „Tomorrow Unlocked”. Tas ir „Kaspersky” izveidots interneta žurnāls par tehnoloģiju kultūru un filmu ražošanas nams. Piedāvājot papildu lasāmvielas, dokumentālo filmu un īsas pamatinformācijas apvienojumu, tajā galvenā uzmanība tiek pievērsta stāstiem, kas parāda, kā tehnoloģijas palīdz mums veidot labāku nākotni.

Ekspedīcijai var sekot līdzi arī sociālajos medijos, izmantojot tēmturi #fromkurilswithlove.

Par „Kaspersky”

„Kaspersky” ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. „Kaspersky” dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar „Kaspersky” tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Uzziniet vairāk vietnē www.kaspersky.com.


 

Papildu informācija 

www.kaspersky.com

Kaspersky 
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums