26. oktobrī aicina pievienoties krāšņajam "Gaujas pārgājienam" Siguldā


public. foto
Zelta rudens ietvaros Siguldā 26.oktobrī norisināsies krāšņais "Gaujas pārgājiens", piedāvājot distances 12, 20 vai 30 kilometru garumā. Ikviens pārgājiena dalībnieks varēs iepazīt Gaujas nacionālo parku, tostarp Kraukļu aizu, Paradīzes kalnu un kājnieku tiltu pār Gauju.

“Pārgājiens pa Gaujas nacionālā parka teritoriju nebūs vienkārši parasta pastaiga, bet gan ceļojums pa vēsturiskām takām un alām. Viena no tām - lielākā ala Baltijas valstīs - 19 m dziļā un 12 m platā Gūtmaņala. Dalībnieki apskatīs arī 43 m augstumā uzcelto trošu ceļu, kas savieno Krimuldu un Siguldu, Cēzara krēslu ar skatu uz Gaujas ielejām un līkločiem, Krimuldas muižu un drupas, Siguldas panorāmas ratu, 15 m augsto Gaujas ielejas kaļķakmens sienu un Velna alu,” informē pārgājiena organizators Baltijas valstīs “TrekTours”.

„Gaujas pārgājiena“ dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties vienu no trīs maršrutiem: 12, 20 vai 30 kilometru garu distanci. “Šis ir Baltijas mēroga pārgājiens, un šobrīd pieteikušies jau ir vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku no visas Baltijas” stāsta “TrekTours”.

„Gaujas pārgājienā“ ik pēc 5-6 kilometriem tiks ierīkotas atpūtas un palīdzības pieturvietas, kurās būs iespējams uzpildīt ūdens rezerves, uzņemt spēkus ar kādu našķi un nepieciešamības gadījumā saņemt arī medicīnisko palīdzību. Pārgājiena dalībniekus, kuri kāda iemesla dēļ neturpinās ceļu, organizatori no šiem punktiem nogādās uz finiša vietu. Tāpat arī pārgājiena dalībnieku četrkājainie draugi ir mīļi gaidīti doties pārgājienā. Arī viņiem tiks piešķirtas medaļas, ja tiks veiksmīgi pievarēts izvēlētais maršruts.

Pārgājienu rīko “TrekTours” sadarbībā ar “Gjensidige Latvija”. Vairāk informācijas un reģistrācija “Gaujas pārgājienam” šeit: https://gaujaspargajiens.lv

Agnija Roze
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums