Piena paku laivu regates dalībnieki pirmoreiz izmēģina spēkus Driksas ūdeņos


public.foto
Šodien jautri un amizanti notikumi risinājās Jelgavā, 17. BALTAIS Piena paku laivu regatē, kas sagādājot ne vienu vien izaicinājumu šogad pirmo reizi ieņēma kursu uz vēl neiepazītajiem Driksas ūdeņiem. Vairāk kā 42 000 "Tukuma Piens" piena pakas tika pārvērstas vērienīgos peldlīdzekļos, ko draugu kompānijas, uzņēmēji un kolektīvi darbinot tikai ar savu spēku varonīgi airēja pretī finiša līnijai!

Jau tradicionāli piena paku laivu regate tika atklāta ar komandu prezentāciju, kuras laikā dalībnieki radoši, jautri un amizanti demonstrēja pašdarinātos peldlīdzekļus. Sagaidot šīs dienas galveno izaicinājumu, komandas, pirmoreiz piena paku laivu regates vēsturē, stājās uz starta līnijas Driksas upē. Jaunā laivošanas vieta sagādāja pārsteigumus kā pieredzējušiem dalībniekiem tā sacensību debitantiem un par nonākšanu līdz starta līnijai nācās pacīnīties ikvienam. Savukārt, skatītājiem šī bija unikāla iespēja vēl tuvāk vērot spraigos sacensību notikumus.


public. foto

Pieņemt gala lēmumu žūrijas komisijai nenācās viegli, bet pēc spraigām debatēm apbalvošanas ceremonijas, kas šoreiz norisinājās jaunajā brīvdabas koncertzālē “Mītava” tika paziņoti ātrākie un atraktīvākie sacensību dalībnieki.

Pēc spraigajiem piena paku laivu regates notikumiem, svētku viesus un dalībniekus gaidīja ballīte Pasta salā – “Green Trial” velo šovs, “Putu ballīte”, atrakciju parks un daudzas citas aizraujošas un jautras izklaides visai ģimenei. Savukārt, Brīvdabas koncertzālē “Mītava” ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja “Sub Scriptum”, “Pērkons” un “Dakota”.

Foto: Raitis Supe

JPPI “Kultūra”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 2122232425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums