Olaines novadā atklāts aktīvas atpūtas parks "Owake"


public. foto
Šī gada 11.junijā, Olaines novadā, tika atklāts aktīvās atpūtas parks "Owake", kas turpmāk novada iedzīvotājus iepazīstinās ar SUP un Veikborda sportu.

Plaši apmeklētā pasākuma ietvaros ikviens interesents bezmaksas varēja izmēģināt savus spēkus uz veikborda un SUP dēļa, kā arī iesaistīties cita veida aktivitātēs. Vietējie uzņēmēji bija sarūpējuši plašu galda spēļu klāstu, tostarp novusu un galda futbolu, kā arī ikviens apmeklētājs tika iepriecināts ar svaigi ceptiem burgeriem.


public.foto

Lai vietējie iedzīvotāji labāk iepazītos tieši ar veikborda disciplīnas īpašībām un iespējām, atklāšanā piedalījās vairāki pieredzējuši braucēji, kuri veica paraugdemonstrējumus, iepriecinot apmeklētājus ar dažādiem, akrobātiskiem trikiem. Pēc iespaidīgā šova, svinīgo uzrunu teica viens no idejas autoriem Aleksandrs Geržatovičs, kā arī biedrības “Pierīgas partnerība” valdes priekšsēdētāja Nadīna Millere.

“Esam gandarīti, ka tagad arī mūsu novadā ir iespēja nodarboties ar šiem sporta veidiem – uzņemt viesus no citiem novadiem, kā arī uz parku aicināt vietējos iedzīvotājus. Šis ir ļoti labs sākums, un ar laiku plānojam trasi papildināt ar vairākām konstrukcijām, kas uz šo veikparku atvedīs arī pašus labākos šī sporta veida pārstāvjus. Tā pat vēlamies arī pēc iespējas dažādot SUP dēļu pielietojumu un Jūnijā uzsākt SUP fitness treniņus ”, stāsta Aleksandrs.

Projekts “Olaines veikparka izveide” tiek īstenots ar mērķi izveidot aktīvās atpūtas parku. Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības “Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014.–2020. gadam izsludinātajā projektu konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Par veikparka pakalpojumiem un cenām sīkāk var iepazīties sazinoties telefoniski +371 22332789 vai apmeklējot Facebook lapu - O WAKE.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības „Pierīgas partnerība” mājaslapā un sociālajos portālos.

atpūtas parks “Owake”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums