Spēlfilma "Vecā dārza noslēpums" no 25.janvāra kinoteātros


Publicitātes foto
No 25.janvāra Filmu studija F.O.R.M.A skatītājiem nodod jaunu pašmāju piedzīvojumu spēlfilmu ģimenēm "Vecā dārza noslēpums". "Nevajag tev tādu spiegošanas kameru," trešklasnieka vecuma jauneklim strikti noteica tēvs, kad pēc filmas pirmizrādes skatītāji devās laukā no zāles. Divas meitenes skaļi atcerējās, ka laukos omei pagalmā esot veca mašīna, kurā varētu ierīkot štābiņu, un prātoja, kas ir kompresors – vai tas presē rotaļlietas vai piepūš...

“Vecā dārza noslēpums” ir filma ar dažādiem pārsteigumiem, noslēpumiem, kaitinoši tarkšķošu papagaili un interesantiem personāžiem. Pie pensionāra, VEF inženiera Armanda, kurš dzīvo vecā mājā ar nekoptu dārzu, ierodas piepūšamo rotaļlietu ražotājs Kārlis, kurš iekārojis vecā vīra māju. Armandam jācīnās ne tikai ar jaunā uzņēmēja spiedienu, bet arī ar četriem bērniem, kuri lien spēlēties viņa dārzā. Situācija izmainās, kad bērni uzzina par Kārļa un viņa pakalpiņu nolūkiem pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm, un sāk Armandu aizstāvēt. Vienlaikus ir satraukums par divu nebēdnieku mammas privāto dzīvi. Tomēr izrādās, ka inženiera dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu...

Filmu „Vecā dārza nolēpums” vairākos kinoteātros sāk izrādīt jau 25. janvārī, bet nedēļas nogalē to varēs noskatīties visos Rīgas kinoteātros: „Kino Citadele”, „Cinamon”, „Multikino”, „Splendid Palace”; Cēsīs - „Vidzemes koncertzāle”, Madonā – „Kino Vidzeme”, Rēzeknē – „Latgales vēstniecība GORS”, Smiltenē – „Smiltenes kino”, Valmierā – kino „Gaisma”, Ventspilī – „Kino Rio”, Siguldā – „Kino Lora” un Liepājā – „Kino Balle”. Drīzumā gaidāmi arī seansi Talsos, Ogrē un Kuldīgā. Informācija par kinoteātriem un biļetēm atrodama šeit: http://studioforma.lv/noslepums/

25. janvārī plkst 13:45 Valmierā Kino „Gaisma” būs īpašs seanss ar filmas radošās grupas un aktieru piedalīšanos. Sarunā ar skatītājiem pēc filmas noskatīšanās iesaistīsies aktieri Imants Strads un Agris Māsēns, bērnu lomu izpildītāji, arī režisori Olafs Okonovs un Gunita Groša. Savukārt Rīgā bērnus, aktieri Armandu Berģi un citus filmas veidotājus varēs sastapt sestdien, 26.janvārī „Multikino”, kur jau no pulksten 12:20 kino apmeklētāji varēs fotografēties pie īpaša „štābiņa” stenda, bet pirms seansa tikties ar viesiem.

Filmas veidotāji tiksies ar skatītājiem arī 26.janvārī plkst. 17:00 Smiltenē, 27.janvārī plkst. 18:00 Madonā un 2.februārī plkst. 15:00 Talsos.

Kaunajā kinolentē bērnu lomas uzticētas Rozei Baumanei, Nikam Rapšam, Emīlam Pohorželskim un Emīlijai Jakubānei. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

Filmas režisors inscenētājs ir Olafs Okonovs, režisore Gunita Groša, galvenais operators Mārtiņš Jurevics, operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne, ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. Filmu skatītājiem piedāvā studija F.O.R.M.A.. Spēlfilmas ”Vecā dārza noslēpums” scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no Igaunijas atzītākajiem bērnu filmu scenāriju autoriem.

Studija F.O.R.M.A. ir producējusi tādas spēlfilmas kā „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” (2017, režisors V.Brasla); „Džimlai Rūdi rallallā” (2014, režisori M.Putniņš, J.Cimmermanis); „Mazie laupītāji” (2009, režisors A.Zvirbulis); „Ūdensbumba resnajam runcim”(2004, režisors V.Brasla) un citas.

Studija F.O.R.M.A.
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums