Lielā pirmizrāde "REN TV Baltic": grupa "Би-2" prezentē savu jauno albumu "Notikumu Horizonts"


BI 2_Dmitrij Ruzov. public. foto
Svētdien, pusnaktī, "REN TV Baltic" un online televīzijā http://www.tvdom.tv skatieties populārās grupas "Би-2" grandiozo koncertu, kurā grupa prezentēja savu jaunāko albumu "Notikumu horizonts" («Горизонт событий»).

2017. gadā grupa prezentēja jau 10-to savu plati, kam sekoja grandioza grupas tūre, kur iespaidīgākais šovs notika Maskavā. Plates “Notikuma horizonts” prezentācija VTB Ledus pils arēnā tika atzīta par “Labāko gada šovu” pēc hit-parādes «Чартова дюжина» aptaujas - kā arī šis ir atzīts par pašu spilgtāko šovu grupas vēsturē.

Turpinot muzicēt alternatīvās roka stilā, grupa savās dziesmās runā par universālām tēmām. Piemēram, ironiskā balāde "Likes" izsmej pasaules apmātību ar sociālajiem tīkliem. Singla " Виски" ierakstā piedalījās amerikāņu dziedātājs Džons Grants ("The Czars"), kurš iedziedāja savu daļu krievu valodā, savukārt dziesmā "Пора возвращаться домой" rečitatīva daļu ir izpildījis reperis Oxxxymiron.

Aleksandrs Umans (Šura) viens no grupas “Би-2” līderiem: "Plates nosaukums bija izdomāts jau gadu pirms tās izlaišanas. Pastāv divi “notikuma horizonta” jēdzieni: viens attiecas uz kosmosa savdabībām, otrs - negatīvs - uz psiholoģiju. Pozitīvais elements – tas ir punkts, kur apstājas laiks. Lūk, tas mums arī ļoti iepatikās".

“REN TV Baltic“ pārraidītajā koncertā būs 22 dziesmas: jaunākās un labākie grupas “Би-2” hiti, tādi kā, «Скользкие улицы», «Серебро», «Мой рок-н-ролл», «Полковнику никто не пишет» un daudzi citi.

Grupas “Би-2” koncertu “Notikumu horizonts” skatieties tikai “REN TV Baltic“ kanālā, svētdien, 2. decembrī plkst. 00:00.

REN TV Baltic
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli