Pirmās Adventes koncerts "Pāri tuksnesim uz Ziemassvētku zvaigzni" Rīgas Sv. Pētera baznīcā


public. foto
2018. gada 2. decembrī plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā operdziedātājas Evitas Zālītes un draugu izpildījumā skanēs Ziemassvētku dziesmas un stāsti no visas pasaules – pirmās Adventes koncerts "Pāri tuksnesim uz Ziemassvētku zvaigzni".

Nu jau par tradīciju ir kļuvuši pirms Ziemassvētkiem rīkotie, dvēseliski apgarotie Adventes laika koncerti Rīgas Sv. Pētera baznīcā. Dziedātāja Evita Zālīte kopā ar tenoru Raimondu Bramani un Latvijā pazīstamiem mūziķiem – Ilzi Grunti (ģitāra, ķeltu arfa), Ievu Nīmani (oboja, blokflauta, tradicionālie mūzikas instrumenti), Aināru Paukšēnu (čells), Andri Grunti (kontrabass), Māri Treiju (klavieres) un bērnu vokālo ansambli “Kolibri”, Initas Malnačas vadībā, ir sagatavojuši krāsainu un sirsnīgu pirmās Adventes svētdienas dziesmu programmu.

Šajā koncertā tiks atskaņotas Ziemassvētku dziesmas no visas pasaules - no klusām šūpuļdziesmām Itālijas mazajos ciematos līdz Meksikas krāšņajiem Ziemassvētku gājieniem, no Norvēģijas sniegotajiem kalniem līdz saulainajai Spānijai. Starp skaņdarbiem mūziķi stāstīs arī nelielus stāstus par konkrētā reģiona Ziemassvētku zvaigznes nozīmi un tradīcijām, kas saistītas ar to. Stundu garā koncertā mūziķi ļaus piedzīvot Kristus piedzimšanas svētku mūzikas burvību un dažādību, izpildot gan latviešu komponistu, gan dažādu valstu un tautu Ziemassvētku skaņdarbus.

Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami Rīgas Sv. Pētera baznīcā no  šī gada 27. novembra.

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
293031    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli